Jesteśmy w nowym miejscu, nadal na Wildzie!

Miło nam poinformować, że od dziś (28.06.2021) księgarnia mieści się dwie kamienice dalej od naszego poprzedniego miejsca – pod adresem 28 czerwca 1956 r. 115. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w nowej księgarni 🙂

Dziękujemy naszym niezawodnym klientom, którzy pomagali nam zarówno fizycznie jak i duchowo w przeprowadzce. Bez Was nie poszłoby to tak gładko 🙂

Obecnie trwa remont kamienicy, stojące rusztowania niestety zasłaniają widok z ulicy na naszą księgarnie.

Fest księgarnia

Chcemy Państwa zaprosić do udziału w konkursie o nazwie FEST KSIĘGARNIA. Jesteśmy wśród 30-tu księgarń, które starają się o miano ulubionej księgarni Poznaniaków. 1 Lipca miną 24 lata odkąd jesteśmy na Wildzie.

Mamy nadzieje, że dzięki Państwa głosom staniemy się jednym z laureatów konkursu.

Zagłosuj na nas -> www.festksiegarnia.poznan.pl

(Fest) Księgarnia Wilda

Idealny prezent na święta to książka!

Książka zawsze będzie trafionym upominkiem pod choinkę. Wybór może przywrócić o zawrót głowy, gdyż można podarować poradnik, przewodnik, biografię, poezję czy też postawić na beletrystykę lub pozycje popularno-naukowe. Nie bez powodu książka jest od lat jednym z najpopularniejszych prezentów wręczanych na Święta Bożego Narodzenia.

Bardzo chętnie doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniej pozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Nasza księgarnia pozostaje dla Państwa cały czas otwarta. Dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i przyjemnych zimowych wieczorów z książką 🙂

Przypominamy o akcji książka na telefon

Na życzenie Klienta wysyłamy książki! Jeżeli nie masz możliwości nas odwiedzić osobiście w księgarni, zadzwoń lub napisz do nas i zamów wybraną książkę. Wyślemy ją do Ciebie. Jeśli masz ochotę “coś” przeczytać, ale nie wiesz co konkretnie, zadzwoń chętnie doradzimy Tobie dobrą książkę!

Po prostu zadzwoń do nas +48 61 835 35 54 lub napisz wiadomość E-Mail kontakt@ksiegarniawilda.pl.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia 🙂